Nici un produs
| Tip | Barbatesc |
| Stil | Casual |
| Indica | Ore, minute, secunde |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Analogic |
| Forma cadran | Rotunda |
| Material cadran | Sticla |
| Culoare cadran | Argintiu, alb |
| Indicatori | Negri |
| Markeri | Cifre arabe |
| Culoare markeri | Negru |
| Forma carcasa | Rotunda |
| Material carcasa | Aliaj metalic |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Dimensiune carcasa | 40mm |
| Grosime carcasa | 9mm |
| Curea / Bratara | Bratara |
| Material curea / bratara | Aliaj metalic |
| Culoare | Argintiu |
| Textura | Lucioasa si mata |
| Culoare interior | Argintiu |
| Dimensiune telescoape | 20mm |
| Circumferinta | 20cm |
| Tip Catarama | Fluture |
| Material Catarama | Otel inoxidabil |
| Culoare Catarama | Argintiu |
Anonim