Nici un produs
| Culoare Cusatura | Galben |
| Textura | Mata |
| Imprimeu | Caroiaj |
| Culoare | Albastru marin |
| Lungime | 23cm |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Latime telescop (anse) | 16mm (prindere speciala) |
| Tip | Barbatesc |
| Stil | Sport |
| Indica | Ore, minute, secunde |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Analogic |
| Complicatii | Data |
| Rezista la apa | Da |
| Forma cadran | Rotunda |
| Culoare cadran | Albastru marin |
| Indicatori | Alb fosforescent, galben |
| Markeri | Linii |
| Culoare markeri | Alb |
| Forma carcasa | Rotunda |
| Material carcasa | Aliaj metalic |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Dimensiune carcasa | 42,6mm |
| Grosime carcasa | 13mm |
| Curea / Bratara | Curea |
| Material curea / bratara | Silicon |
Anonim