Nici un produs
Nou
Acest produs nu mai este disponibil
| Culoare interior | Kaki |
| Material | Piele Naturala |
| Textura | Mată |
| Culoare Cusatura | Negru |
| Imprimeu | Crocodil |
| Culoare | Negru |
| Straturi piele | 1 |
| Grosime | 4 mm |
| Lungime | M |
| Sistem Inchidere | Deployant |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 17.5cm |
| Sistem prindere | Capete curbate |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 18mm / 20mm / 22mm / 24mm |
| Brand | Tissot |

Anonim