Nici un produs
| Tip | Ceas perete |
| Stil | Ceas de mana |
| Indica | Ore, minute, secunde |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Analogic |
| Material cadran | Sticla |
| Dimensiune cadran | 35 cm |
| Aspect cadran | Fotografie vintage |
| Indicatori | Negri |
| Markeri | Cifre arabe |
| Culoare markeri | Negru |
| Forma carcasa | Rotunda |
| Material carcasa | Metal |
| Culoare carcasa | Gri inchis |
| Dimensiune | 146 cm |
| Grosime carcasa | 5 cm |
Anonim