Nici un produs
Nou
Acest produs nu mai este disponibil
| Capacitate Ceasuri | 10 Spatii |
| Material | Piele ecologica |
| Capacitate | 10 ceasuri |
| Tip Material Interior | Catifea egipteana |
| Culoare | Negru mat cu imprimeu |
| Culoare Cusatura | Alb |
| Dimensiune | L255 mm x l200 mm x h80 mm |
| Greutate | 1,2 kg |
| Geam | Geam sticla 3mm |
| Compartimente | L45mm X l95mm |
Anonim