Nici un produs
Nou
| Textura | Mată |
| Culoare Cusatura | Maro |
| Culoare interior | Crem |
| Material | Piele Naturala |
| Culoare | Maro |
| Imprimeu | Sarpe |
| Straturi piele | 2 |
| Grosime | 4 mm |
| Lungime | L |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 8cm + 12cm |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 20mm / 24mm |
| Brand | ARA |

Anonim