Nici un produs
Nou
| Culoare interior | Albastru |
| Material | Otel inoxidabil |
| Textura | Mată |
| Culoare | Albastru |
| Grosime | 1,5mm |
| Lungime | XXL |
| Sistem Inchidere | Magnetica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 22cm |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 16mm |
| Brand | Time |
Material |
Oțel inoxidabil |
Culoare |
Albastru |
Textură |
Mată |
Lungime |
Reglabilă, 22cm |
Lățime la telescop (anse) |
14mm 16mm 18mm 20mm 22mm |
Sistem de închidere |
Magnetic |
Anonim