Nici un produs
| Textura | Mată |
| Culoare Cusatura | Maro |
| Culoare interior | Crem |
| Material | Piele Naturala |
| Culoare | Maro |
| Imprimeu | Fără imprimeu |
| Straturi piele | 2 |
| Grosime | 2 mm |
| Lungime | M |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 18cm |
| Telescop inclus | Da |
| Latime telescop (anse) | 20mm / 22mm / 24mm |
| Brand | Morellato |
| Brand: | Curele MORELLATO |
|---|---|
| Cod referinta: | A01X5123C03034CR |
| Gen: | Barbati |
| Marime: | Latime: 20 mm 22mm 24mm; lungime: 120+80 mm |
| Material: | Piele; are sistemul "Easy Click" - telescop incorporat (poza prezentare) |
| Tip | Curea |
| Material | Piele naturala |
| Culoare | Maro |
| Pentru | Barbati |
| Latime (mm) | 20 mm 22mm 24mm |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Lungime | 180 mm |
| Detalii | Sistem Easy Click; cureaua este rezistenta la apa dulce |
Anonim