Nici un produs
Nou
| Textura | Bizonata |
| Culoare Cusatura | Alb |
| Culoare interior | Crem |
| Material | Piele Naturala |
| Culoare | Maro |
| Straturi piele | 2 |
| Grosime | 3 mm |
| Lungime | M |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 19cm |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 22mm |
| Latime Catarama | 20mm |
| Brand | Time |

Anonim