Nici un produs
Nou
| Textura | Mată |
| Culoare Cusatura | Alb |
| Culoare interior | Crem |
| Material | Piele Naturala |
| Culoare | Negru |
| Imprimeu | Fără imprimeu |
| Straturi piele | 2 |
| Grosime | 4 mm |
| Lungime | M |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 19cm |
| Sistem prindere | Capete drepte |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 18mm / 20mm / 22mm / 24mm |
| Latime Catarama | 16mm / 18mm / 20mm / 22mm |
| Brand | Morellato |
Anonim