Nici un produs
Nou
| Culoare Cusatura | Albastru |
| Culoare interior | Albastru |
| Textura | Mată |
| Material | Piele Naturala / Material Textil / Cauciuc |
| Culoare | Bleumarin |
| Grosime | 3,5mm |
| Lungime | M |
| Sistem Inchidere | Clasica |
| Culoare Catarama | Argintiu |
| Lungime în cm | 19cm |
| Sistem prindere | Capete drepte |
| Telescop inclus | Nu |
| Latime telescop (anse) | 22mm / 24mm |
| Latime Catarama | 20mm / 20mm |
| Brand | Morellato |
Anonim