Nici un produs
Q881J304Y
Nou
Acest produs nu mai este disponibil
| Tip | Dama |
| Stil | Clasic |
| Indica | Ore, minute, secunde |
| Mecanism | Quartz |
| Afisaj | Analogic |
| Complicatii | Nu |
| Forma cadran | Patrata |
| Material cadran | Sticla minerala |
| Culoare cadran | Alb cu model caroiaj |
| Indicatori | Argintii |
| Markeri | Cifre arabe |
| Culoare markeri | Negru |
| Forma carcasa | Patrata |
| Material carcasa | Aliaj metalic |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Dimensiune carcasa | 26mm x 21mm |
| Grosime carcasa | 8 mm |
| Curea / Bratara | Curea |
| Material curea / bratara | Piele ecologica |
| Culoare | Negru |
| Imprimeu | Crocodil |
| Culoare interior | Crem |
| Culoare Cusatura | Negru |
| Latime telescop (anse) / Catarama | 12 mm |
| Tip Catarama | Clasica |
| Material Catarama | Otel inoxidabil |
| Culoare Catarama | Argintiu, logo Q&Q |
Anonim